Ana Sayfa | Ürünler | Firma Profili | İletişim
 Dökme Sir Ağda Listeye Ekle 

UYARI:
Güneş yanığı, varis, egzama ve benzeri deri hastalıklarına maruz kalan kişilerde kesinlikle kullanılmamalıdır. Duş yapıldıktan sonra kesinlikle kullanılmamalıdır. Ateşe direkt temas ettirmeyiniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

SİR KULLANIM TALİMATI:
Sir malzemesini sıvı hale gelinceye kadar ısıtın. Siri, bal kıvamına gelinceye kadar soğumaya bırakın. Uygulamaya geçmeden önce malzeme sıcaklığının tene uygulanabilecek düzeyde olduğunu kontrol ediniz.

SİR UYGULAMA TALİMATI:
Cildinizin temiz ve kuru olmasına ve üzerinde herhangi bir krem, parfüm ya da losyon bulunmamasına dikkat edin. Deride yağlılık hissediliyorsa, hafifçe talk pudrası sürün temizleyin. Hazır kıvamındaki sir malzemesinin tüylerin büyüme yönünün aksi istikametinde özel spatulası yardımıyla tatbik edilecek yüzeyin her kısmına eşit ve yeterli kalınlıkta (yaklaşık 3-4 mm) olacak şekilde yayınız. Sir malzemesinin deri üzerinde tamamen kurumasını beklemeden yapışkanlığını el ile kontrol ediniz. Eğer elinize yapışmıyorsa (tamamen sertleşmesini beklemeden) tüylerin büyüme yönünün tersine çekerek mükemmel bir temizlik elde edebilirsiniz. Ciltteki kalıntıları temizleme yağı ile temizleyebilirsiniz.

Şeker içermediği için tüy köklerinin beslenmesini önler, düzenli kullanımda istenmeyen tüylerin daha uzun sürede çıkmasını sağlayarak etkin ve uzun süreli temizlik sağlamasına yardımcı olur.

 
 Diğer Ürünler
» Pastil Taslı Ağda » Pastil Yedek Ağda
» Dökme Taslı Ağda » Ilık Sir Ağda [Azulen - 275 ml]
» Ilık Sir Ağda [Natural - 275 ml] » Vücut Bant Ağda
» Yüz Bant Ağda » Kartuş Sir Ağda
» Teneke Sir Ağda [800 ml] » Dökme Sir Ağda
» Spatula » Ağda Bezi
» Ağda Bezi / Spatula
Türkçe English Español
Türkçe English Español
 » Saç Bakım Ürünleri
 » Kişisel Bakım Ürünleri
 » Cilt Bakım Ürünleri
 » Kozmetik Aksesuarları
 » Ayak Bakım Kremi
 » Saç Geliştirici
 Listeniz
Listeniz Boş
Sir Ağda Hakkında
info@femacosmetic.com.tr E-Posta Oku